Profesionální čištění textilu | MIVELA úklid

Profesionální čištění textilu Pravidelné nebo jednorázové služby

Profesionální čištění textilu je hojně využívanou doplňkovou službou zejména ke generálním a jednorázovým, ale i pravidelným úklidovým službám v domácnostech, komerčních prostorech, kancelářích, ordinacích, ubytovacích zařízení a jiných klientů. Jako přirozenou součást úklidů Vašich prostor Vám zajistíme profesionální čištění záclon, závěsů, odnímatelných potahů čalouněného nábytku a dalšího bytového textilu.

Mohlo by vás zajímat

Profesionální čištění textilu od Mively

Váš textil přitahuje prach, nečistoty a pachy z jeho okolí. To způsobuje, že se Váš textil stává podstatným zdrojem znečištění Vašich prostor, stejně jako to, že takto ušpiněný textil nepůsobí reprezentativně a přispívá k zápachu Vašich prostor. Proto je o textil třeba řádně pečovat, pravidelně jej prát a čistit. Kromě zamezení výše zmíněných negativních aspektů tím Vašemu textilu prodloužíte jeho funkční životnost a zajistíte reprezentativní vzhled.

od 1.850 Kč

5 důvodů

proč pečovat o bytový textil:

  • Prodloužení životnosti textilií
  • Obnovení zašlých barev textilií
  • Osvěžení a provonění interiéru
  • Komplexně řešený úklidový servis u jedné společnosti
  • Zdravější domácí i pracovní prostředí

Konkrétní specifikaci úklidových prací Vám rádi sestavíme individuálně přesně dle Vašeho požadavku.

Nezávazná poptávka služeb

Dovolte nám poskytnout Vám pomoc

Využijte ideální příležitost nezávazného srovnání Vaší aktuální situace ohledně úklidů s nabídkou našich komplexních služeb. Individualizovanou nezávaznou nabídku s kompletním informačním servisem Vám na míru Vašim potřebám připravíme obratem.

Veškerá komunikace je šifrována
pomocí protokolu SSL.