Reference | MIVELA úklid

Naše reference

Jak nás hodnotí naši zákazníci

„Naším názorem je, že nejlepší úklidovou společností je taková, o které naši zákazníci nemusí vůbec přemýšlet. Jednoduše proto, že jimi užívané prostory jsou naprosto čisté, hygienicky ošetřené a reprezentativní. Proto si velmi vážíme našich klientů, kteří nám naše velké úsilí a snahu pochválí a o svou spokojenost jsou ochotni se podělit. Děkujeme…“

barbora

96%

Ing. Barbora Krieglerová

ředitelka, Ottima, s. r. o.

“Oceňuji zejména individuální a velmi vstřícný přístup při dojednávání zakázek. Dále vysokou kvalitu odvedené práce a ochotný úklidový personál při úklidu našich kanceláří”

andrea

98%

Bc. Andrea Málková

výkonná ředitelka, Spravedlivý mezi seniory, o. p. s.

“Pracovníci Mively jsou jedineční svým velmi osobním a aktivním přístupem k řešení našich náročných požadavků spojených se zvláštními potřebami naší organizace. S jejich službami jsem maximálně spokojená a určitě je mohu všem  doporučit.”

94%

Ing. Petr Kaše-Luksch

majitel, Bohemia Phönix, s. r. o.

“Jako správci nemovitostí neváháme doporučit našim klientům z řad společenství vlastníků jednotek a bytových družstev úklidovou společnost Mivela pro jejich spolehlivost a komplexní péči o svěřený úklid v námi spravovaných domech.”

95%

Mgr. Milena Řepíková

zástupce notáře, notářství Martinská ulice Praha

“S úklidovými službami společnosti Mivela úklid jsem maximálně spokojena. Naše kancelářské prostory v centru Prahy jsou díky jejich ochotným úklidovým pracovníkům velmi reprezentativní.”

98%

Michal Řepík

provozní vedoucí, AZ Fishing

“Na naší velmi frekventované prodejně stejně jako ve skladovacích prostorech nám pracovníci společnosti Mivela úklid výborně pomáhají udržovat čistotu a potřebné hygienické podmínky. Na společnost Mivela úklid se můžeme vždy plně spolehnout.”

bara

92%

Mgr. Barbora Brůžová

sociální pracovník, úklid rodinného domu

“V mém domě o užitné ploše více než 180 m2 mi pracovníci Mively přibližně jednou za kvartál provádí jednorázové úklidy a generální úklidy. Perfektně uklidí nejen podlahy, plochy, okna, ale také strojově vyčistí koberce a nábytek. Vše k mé plné spokojenosti.”

katka

98%

Kateřina Dobiášová

key account manager, úklid bytových prostor

“Vzhledem k pracovnímu vytížení nemám časový prostor na úklid svého poměrně velkého bytu. Veškeré myslitelné činnosti spojené s čistotou mého domácího prostředí svěřuji pouze společnosti Mivela úklid. Zejména pro kvalitu odvedené práce, diskrétnost a spolehlivost.”

tomas

94%

Mgr. Tomáš Mühlbach

sociální pracovník, úklid řadového RD

“Náš třípatrový řadový rodinný dům pravidelně uklízí pracovníci společnosti Mivela. Hlavním důvodem je jejich pečlivý přístup, zájem o řešení mých aktuálních potřeb a maximální důvěryhodnost. Firmu Mivela úklid všem doporučuji.”

bezobalu

94%

Monika Ochel

majitelka, obchod Svět bez obalu

“Úklidová společnost Mivela vždy beze zbytku splní, co slíbí. Náš obchod vždy perfektně uklidí a vyčistí. Dokáží dokonale vyhovět veškerým hygienickým požadavkům a prostory díky nim působí velmi reprezentativně.”

padlock

94%

Alexander Peške

majitel, únikové hry Padlock

“Naše hojně navštěvované prostory únikových her v Praze vyžadují pravidelnou péči o pořádek a čistotu. Vzhledem k mému časovému vytížení jsem tyto činnosti svěřil profesionální úklidové společnosti Mivela úklid. S jejich prací jsem velmi spokojen a proto jsem s nimi uzavřel dlouhodobou spolupráci. Oceňuji zejména pečlivost a profesionální jednání.”

markova

98%

Michaela Marková

mzdová účetní, úklid bytových prostor

“Dlouho jsem se svěření úklidu mé domácnosti do cizích rukou bránila. Až společnost Mivela úklid dokázala zažehnat obavy o mé soukromí a diskrétnost. Pracovník, kterého mi na úklid svěřili, je velmi pečlivý, spolehlivý a zodpovědný. Jsem maximálně spokojena…”

honig

96%

JUDr. Ondřej Hönig

notářský čekatel, úklid rodinného domu

“Úklidoví pracovníci z firmy Mivela úklid nám vždy perfektně uklidí, vyčistí a vydezinfikují celý rodinný dům včetně garáže a půdy. Vážím si zejména toho, že vystupují profesionálně, diskrétně a dodržují domluvený rozsah a kvalitu práce.”