O nás

O nás

O společnosti Mivela úklid

Jsme úklidová společnost Mivela úklid, s. r. o. Nabízíme komplexní řešení a systematickou péči v oblasti úklidových služeb na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Rozsah našich služeb pokrývá veškeré myslitelné úklidové činnosti. Jako naše nejvyužívanější služby můžeme jmenovat zejména úklidy domácností, úklidy bytových domů, úklidy firemních prostor a strojové čištění podlah, koberců a nábytku. Realizujeme jak pravidelné, tak jednorázové a generální úklidy.

PARTNER PRO VŠECHNY TYPY ÚKLIDUPartnerský vztah se zákazníkem a jeho spokojenost s nadstandardním výsledkem jsou pro nás klíčové. Chceme, aby Mivela byla vždy vaší první možností pro úklid.

HLAVNÍ JE VAŠE SPOKOJENOSTZaměstnance školíme a kvalitu úklidu pečlivě kontrolujeme. Předcházíme tak nechtěným situacím a zajišťujeme maximální spokojenost zákazníků.

ŽÁDNÁ ÚKLIDOVÁ VÝZVA PRO NÁS NENÍ PŘEKÁŽKOUŽádnou z poptávek neodmítáme a snažíme se najít způsoby, jak vám vždy vyjít vstříc. Reagujeme do 24 hodin, a to jak na vaše poptávky, tak na případně reklamace naší práce.

Tým zkušených profesionálů

Jsme Mivela (Miloš, Pavel a Eva). Víme, že profesionální přístup je důležitý a každý detail při jednání se zákazníkem má váhu při rozhodování o budoucí spolupráci. Máme bohaté zkušenosti z manažerských pozic, které přenášíme do naší vlastní firmy.

eva

Eva Janoušková

Obchodní zástupce

milos

Miloš Janoušek

Provozní vedoucí

pavel

Pavel Nykodým

Administrativní podpora

Proč s námi

about1Máme prověřený personál

Při výběru zaměstnanců je pro nás klíčovým faktorem spolehlivost a bezúhonnost. Klademe také důraz na školení a pravidelnou kontrolu odvedené práce.

about2Přizpůsobíme se každé situaci

Žádná úklidová výzva pro nás není překážkou. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s maximálním zaměřením na skvělý výsledek a spokojenost.

about3Jsme po ruce kdykoliv

Ať se jedná o zástup stávající firmy na úklid, řešení neobvyklé situace nebo reklamaci našich služeb, vždy reagujeme nejpozději do 24 hodin.

Nezávazná poptávka služeb

Dovolte nám poskytnout Vám pomoc

Využijte ideální příležitost nezávazného srovnání Vaší aktuální situace ohledně úklidů s nabídkou našich komplexních služeb. Individualizovanou nezávaznou nabídku s kompletním informačním servisem Vám na míru Vašim potřebám připravíme obratem.

Veškerá komunikace je šifrována
pomocí protokolu SSL.