Garance | MIVELA úklid

Nabízené garance

Proč si vybrat Mivela úklid

Systém důsledné
kontroly

Náš unikátní systém pravidelné důsledné interní kontroly garantuje našim klientům jistotu kvalitně odvedené úklidové práce. Osvědčeným způsobem detailní revize vykonaných služeb přebíráme plnou zodpovědnost za čistotu Vašich soukromých, společných i firemních prostorů. Vámi zadané úkoly kontroluje po úklidu nejprve náš pracovník, následně pravidelně prochází vykonaný úklid projektový manažer společně s klientem případně jím pověřenou osobou.

Pouze ekologické
úklidové prostředky

Pokud není klientem požadováno specifické řešení, využíváme pouze ekologické úklidové prostředky a recyklovatelný materiál. Uklízíme pouze se standardizovanými a certifikovanými výrobky šetrnými k životnímu prostředí. Samozřejmostí je optimalizace spotřeby čistících prostředků a pečlivě dbáme na třídění odpadu. Námi používané stroje a zařízení využívají čistě elektrický pohon.

Moderní úklidová
technika

Sledujeme a reflektujeme technický vývoj, na jehož základě používáme pouze ty nejmodernější a nejefektivnější úklidové stroje a prostředky. Naše stroje prochází pravidelnými garančními technickými prohlídkami. Zásadně nepřekračujeme životní cyklus jednotlivých výrobků.

Odborně proškolený
personál

Naši proškolení pracovníci jsou základním stavebním kamenem vysoké kvality námi poskytovaných služeb. Pečlivě se soustředíme na jejich výběr, adaptační proces a průběžné školení moderních, efektivních úklidových postupů a zpětné kontroly vykonané práce. Naše zaměstnance rozvíjíme i v oblasti behaviorálních schopností.

Garance vysoké
kvality

Nejvyšší prioritou námi poskytovaných služeb je individuální přístup a vysoká kvalita odvedené práce. Věříme, že pouze kvalitně vykonané úklidové činnosti jsou jedinou možnou cestou k budování dlouhodobého a vzájemně spokojeného vztahu s našimi klienty. Za svou práci přebíráme plnou odpovědnost.

Bleskové vyřízení
poptávky

Plně respektujeme Vaše časové požadavky. Díky efektivní síti spolupracujících osob jsme jako jedni z mála úklidových společností schopni obratem reagovat na Váš telefonát, mail, případně vyplněný poptávkový formulář. Garantujeme Vám zahájení úklidových činností do 24 hodin od potvrzení rozsahu požadovaných služeb a schválení cenové nabídky.

Řešení klientských podnětů
do 24 hod.

Zakládáme si na osobním přístupu a aktivní komunikaci. Ve chvíli, kdy dostaneme jakýkoliv zákaznický podnět k námi vykonané práci, přistupujeme k němu aktivně a s plnou odpovědností. Proto Vaše podněty řešíme k Vaší plné spokojenosti do 24 hodin od jejich podání.

Dlouholetá praxe
v oboru

V našem týmu naleznete velmi široké spektrum znalostí a zkušeností, které jsou plně k dispozici Vašim potřebám. Pracovníci naší společnosti disponují nejen dlouholetou praxí v oboru úklidových služeb, ale v oblastech poskytování zákaznických služeb, komunikace, obchodu a vzdělávání.

Firma v číslech

V krátkosti a transparentně

15 tis. m2

Zdravotních a sociálních zařízení

900 +

Pater bytových domů

8 tis. m2

Kancelářských ploch

130 +

Generálních úklidů

9 tis. m2

Garážových stání

Uklizeno měsíčně

Společenská
odpovědnostJako moderní společnost nejsme v žádném případě lhostejní k našemu blízkému i vzdálenému okolí. Důležitou hodnotou naší práce je proto společenská odpovědnost. Společenskou odpovědností rozumíme zejména šetrnost k životnímu prostředí, poctivý přístup k naší společnosti a péče o naše zaměstnance.

Ekologický
závazek

 • Používáme výhradně ekologické
  úklidové prostředky
 • Uklízíme pouze se standardizovanými
  a certifikovanými výrobky
 • Optimalizujeme spotřebu čistících
  prostředků
 • Pečlivě dbáme na třídění odpadu
 • Naše stroje a zařízení pracují
  na elektrický pohon
 • Řídíme se ekologickými zásadami
  pro administrativní činnosti

Ekonomický
závazek

 • Transparentní
  hospodaření
 • Odmítnutí korupčního
  jednání
 • Špičkové, lidské vztahy
  s klienty a obchodními partnery
 • Ochrana a respektování
  duševního vlastnictví

Sociální
oblast

 • Striktní dodržování
  pracovně-právní legislativy
 • Odmítání jakékoliv
  diskriminace
 • Dodržování pracovních
  standardů
 • Lékařská
  péče
 • Podpora osob ohrožených
  sociálním vyloučením

Nezávazná poptávka služeb

Dovolte nám poskytnout Vám pomoc

Využijte ideální příležitost nezávazného srovnání Vaší aktuální situace ohledně úklidů s nabídkou našich komplexních služeb. Individualizovanou nezávaznou nabídku s kompletním informačním servisem Vám na míru Vašim potřebám připravíme obratem.

Veškerá komunikace je šifrována
pomocí protokolu SSL.