Strojové čištění koberců Praha a Střední Čechy | MIVELA úklid

Strojové čištění koberců a čalouněného nábytku

Strojové čištění koberců a strojové čištění čalouněného nábytku pro Vás rádi uskutečníme na území hlavního města Prahy, Brna a Středočeského kraje. Tato služba, velmi často využívána našimi klienty ze soukromého, komerčního i veřejného sektoru, Vám zajistí renovaci Vašich koberců a čalounění takřka na původní úroveň. Zajistíme Vám oddálení investice do nových koberců a nábytků, stejně jako jejich výrazně delší životnost a perfektní vzhled.

Mohlo by vás zajímat

Strojové čištění koberců a čalounění od Mively

Prostřednictvím profesionálních čistících strojů dokážeme odstranit i ty nejodolnější nečistoty, se kterými si běžný úklid neporadí a které se Vám nedaří svépomocí uklidit. Naši úklidový pracovníci ve spolupráci se moderní technikou vyčistí jakýkoliv typ koberce respektive čalounění a do budoucna jej ochrání prostřednictvím adekvátních úklidových prostředků.

Prostory Vašeho zařízení vyčistíme moderním úklidovým vybavením a kvalitními ekologickými čistícími prostředky, které se nejlépe hodí na ošetření daných ploch. Jsme schopni Vám zajistit také jakýkoli jiný úklid se zvláštními požadavky, například úklid dle vašeho interního dezinfekčního řádu. Úklidové služby domluvíme podle vašich konkrétních požadavků na osobní schůzce tak, aby svým rozsahem vyhovovaly potřebám daných prostor. O prostory vašeho zařízení bude pečovat stálý a řádně proškolený pracovník.

 

od 15 Kč/m2

Strojové čištění

Co například čistíme:

  • zátěžové koberce
  • koberce a běhouny
  • kancelářské židle
  • sedačky a křesla
  • sedadla aut a autosedačky
  • matrace
  • a mnohé další

Konkrétní specifikaci úklidových prací Vám rádi sestavíme individuálně přesně dle Vašeho požadavku.

Nezávazná poptávka služeb

Dovolte nám poskytnout Vám pomoc

Využijte ideální příležitost nezávazného srovnání Vaší aktuální situace ohledně úklidů s nabídkou našich komplexních služeb. Individualizovanou nezávaznou nabídku s kompletním informačním servisem Vám na míru Vašim potřebám připravíme obratem.

Veškerá komunikace je šifrována
pomocí protokolu SSL.