Úklid společných prostor | MIVELA úklid

Úklid společných prostor Pravidelné a jednorázové úklidové služby

Úklid společných prostor bytových domů je klienty často vyhledávaná úklidová služba, kterou poskytujeme na území Prahy a Středočeského kraje. Úklidové služby společných prostor poskytujeme zejména jako pravidelný úklid, nicméně naši spokojení klienti často objednávají i jednorázový úklid nebo generální úklid bytových domů. V bytových domech jakékoliv velikosti nabízíme komplexní úklid společných prostor od sklepů po půdy, od vstupních dveří po zrcadla ve výtahu a od podlahy po osvětlení. Nezalekneme se žádného povrchu, materiálu ani typu nečistoty. Jedinou Vaší starostí je pouze zvolit frekvenci, rozsah a čas úklidu.

Mohlo by vás zajímat

Úklid společných prostor od Mively

Úklidové služby ve Vašem domě s Vámi rádi domluvíme osobně při detailní prohlídce Vašich společných prostor. Individualizovanou nabídku připravíme s ohledem na Vaše specifické potřeby. O Váš dům bude pečovat stálý, řádně proškolený úklidový personál, podléhající našemu důslednému, unikátnímu systému kontroly. Pro Vaše případné podněty Vám bude 24/7 k dispozici přidělený konzultační pracovník a jakékoliv náměty vyřešíme maximálně do 24 hodin. Uživatele Vašich společných prostor budeme hýčkat nejen dokonalým pořádkem, ale i používáním jemných a ekologicky šetrných úklidových prostředků.

Naše bohaté zkušenosti nám přináší povědomí o tom, že úklid společných prostor je důležitý pro pohodlné a klidné soužití ve Vašem domě. Proto k němu přistupujeme s maximálním nasazením a přebíráme za Vás plnou zodpovědnost za tuto oblast správy Vašeho domu.

od 1.650 Kč

Pravidelný úklid

Jak může být pravidelný úklid sestaven:

  • Zametení a vytření chodeb, schodů a společných prostor domu
  • Úklid kabiny výtahu
  • Ometení pavučin a dalších nečistot
  • Umytí a vyleštění vstupních dveřích
  • Otření vrchní části zábradlí, parapetů, poštovních schránek a dalších rovných ploch
  • Úklid drobného odpadu z prostoru kolem sběrných nádob na odpadky

týdně

měsíčně

  • Kompletní umytí zábradlí
  • Otření vypínačů
  • Vyleštění kabiny výtahu včetně dveří na každém patře

ročně

Konkrétní specifikaci úklidových prací Vám rádi sestavíme individuálně přesně dle Vašeho požadavku.

Nezávazná poptávka služeb

Dovolte nám poskytnout Vám pomoc

Využijte ideální příležitost nezávazného srovnání Vaší aktuální situace ohledně úklidů s nabídkou našich komplexních služeb. Individualizovanou nezávaznou nabídku s kompletním informačním servisem Vám na míru Vašim potřebám připravíme obratem.

Veškerá komunikace je šifrována
pomocí protokolu SSL.